Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na dřevěné desce, 20 x 25,5 cm, rámováno, signováno vpravo nahoře V. Rolín. Malíř a grafik, studoval na akademiích v Petrohradě a Mnichově. Jeho malba obsahuje všechny žánry, grafika se obrací hlavně k motivům ze staré Prahy. Autor viz T 2/368.